Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

HAS’ın tarihçesinde şahıs ve/veya firmaların hasar ve sonrası karşılaştığı sorunların çözümü amacıyla sektöre yenilik getirmek amacı vardır.

İLETİŞİM

Sık Sorulan Sorular

Kaza yaptığınız tarihten itibaren 10 gün içerisinde ilgili sigorta şirketine kazayı bildirmek zorundasınız, aksi taktirde ödenecek tazminat size geri dönebilir. Bu ihbarı Has Hasar aracılığı ile yaparak; kendinizi güvene alabilirsiniz.

0 531 507 92 00 ücretsiz kazazede danışma hattımızı arayarak ücretsiz doğru tedavi süreci hakkında bizden bilgi alarak; tazminat haklarınızı kısa sürede ve eksiksiz olarak öğrenebilirsiniz..

0 531 507 92 00 ücretsiz kazazede danışma hattımızı arayarak bir ay içerisinde "Destekten Yoksunluk" tazminatınızı alabilirsiniz.

0 531 507 92 00 ücretsiz kazazede danışma hattımızı arayarak ya da web sitemiz üzerinde yer alan kazazede bildir formunu kullanarak bize başvuru yapabilirsiniz.

Evraklarınız tamamlandık sekiz iş günü içerisinde tazminatınızı alabilirsiniz, ancak evraklardan herhangi birinde bir itiraz süreci oluşursa itiraza bağlı olarak; süreç uzayabilir.

Herhangi bir kazada kusur tamamen size verilmiş ise; sakatlık tazminatı hakkınız bulunmaz, ancak yine detaylı incelenmesi ve tazminat hakkı talep etmek için 0 531 507 92 00 nolu çağrı merkezimizi arayarak bizden ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

0 531 507 92 00'ı arayarak bu konu hakkında detaylı bilgiyi ücretsiz olarak edinebileceğiniz gibi; herhangi bir sakat kalma durumu söz konusu olduğunda tazminat alma haklarınız da oluşabilir.

Vefaat eden kişinin eşi, çocukları, anne, baba ve bakmakla yükümlü olduğu herhangi bir kişi de desteğinden yoksunluk tazminatını alabilir.

Kaza mağdurlarının haklarına ait bilinç düzeyini yükselterek yaymak için ücresiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ancak bir takım olumsuzluklar ile karşılaşarak ücretsiz danışmanlık hizmeti ile kendi tazminat işlemlerini yürütemeyen mağdurlarımızın ücretli asistanlık hizmetine geçerek tüm dosya sürecini firmamız tarafından mağdura atanan asistan ile taminat haklarına kavuşabilir.

Asistanlık hizmetimi ücretli olup tüm dosya süreci profesyonel bir iş ekibi ile yönetilmektedir. Söz konusu olan asistanlık ücreti; dosyanın sonuçlanması ve kazanılan taminat bedelinin kişisel banka hesabınıza geçmesi ile %25'lik bir komisyon firmamız tarafında asistanlık ücreti olarak alınmaktadır.

Tedavi, sakatlanma ve ölüm durumlarında; aile üzerindeki baskı ve stres dosyanın takibinin olumsuz ve problemli sürecinden daha fazla etkilenerek, olumsuz bir psikolojik etki bıraktığı gözlenmiştir, ayrıca dosyanın kısa, doğru ve gerçek rakamlar ile sonuçlanabilmesi için tecrübe ve disiplinli bir çalışma şarttır, aksi taktirde mağdurun bilinçsizliğinden yararlanarak 100.000TL olan bir tazminat 5.000TL ödenerek tüm haklarından yoksun bırakılabilir. Böyle bir mağduriyet durumunun oluşmaması için ücretsiz danışmanlık ücretli asistanlık ile mağdurların yanında olmaya devam edeceğiz.

Web sayfamız üzerinde yer alan kasis sistemine üye olarak temsilci olabilirsiniz.

Herkes temsilci olabilir, tek yapmanız gereken çevrenizde trafik kazasına karışmış herhangi bir kişinin telefon numarasını bizimle paylaşarak temsilci ünvanınızı kazanabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinde bulunan kazazede bildirme formunu doldurarak ya da 0 531 507 92 00 nolu çağrmı merkezimizi arayarak kazazede bildirebilirsiniz.